• 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode
10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,Tx:1550nm

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
    Rău           Bun

10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode

  • Producător: TP-Link
  • Cod produs: MC111CS
  • Disponibilitate: În Stoc
  • 226,34Lei

  • Fără TVA: 190,20Lei

Etichete: 12, 2028, 3083